Menu
Sepetim


Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması, beden uyuşmazlığı  halinde veya değiştirnek istediğinizde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde Siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden ve ürün paketi ile birlikte gelen değişim formunu doldurarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile / istediğiniz ürünle değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Abiye ürünlerinde değişim sadece hatalı üründe yapılır. 

Değişim Süreci

Değişimi yapılması istediğiniz ürün-ürünler Mng Kargo 452670153 anlaşma kodu ile tarafımıza gönderilmelidir. Ürün tarafımıza ulaştığında değişimi yapılıp tekrar size gönderilecektir.